Strona wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania. Przebywając na stronie, wyrażasz na to zgodę. 

Z miłości do kwiatów i stylowych wnętrz powstał pomysł podzielenia się tym czym się pasjonujemy. W życiu codziennym nie brakuje okazji do stworzenia romantycznego klimatu, pięknych chwil, wywołać uśmiech, zaskoczenie, a niejednokrotnie łzy wzruszenia.

Oprócz swoich wizji artystycznych posiadamy wykształcenie florystyczne i dekoratorskie. Nie ograniczamy się do jednego stylu w kompozycjach i dekoracjach. Każdy z naszych wyrobów staramy się dopasować do indywidualnych cech i potrzeb klienta.

Zajmujemy się wykonywaniem kompozycji ślubnych i weselnych, pogrzebowych, przygotowujemy kompozycje dla biur, urzędów, kawiarni/restauracji, duże aranżacje, wystroje sal, kościołów itp.

W ofercie posiadamy kwiaty producentów polskich i holenderskich oraz wszelkie dodatki florystyczne i dekoracyjne.

Realizujemy indywidualne zamówienia na meble i akcesoria dekoracyjne.

Realizujemy zamówienia telefoniczne oraz dostarczamy zamówione kompozycje i bukiety do klientów.  Naszą wizytówką są skrzynki prezentowe. W zabieganym świecie organizacja prezentu jest nie lada wybawieniem.

Jesteśmy pasjonatami recyklingu, wymyślania „czegoś  z niczego” .

Dla nas stary kosz, drzwi, okno stają się piękną ozdobą mieszkania o niespotykanym designie.

Dajemy drugie życie meblom, przedmiotom użytkowym. Często coś co jest przeznaczone tylko na śmietnik odzyskuje nowy wymiar i blask.

Nie potrafisz sobie poradzić z oprawą uroczystości, z urządzeniem mieszkania, lokalu, biura, z organizacją prezentu, ze swoim starym meblem, ze zwyczajną aranżacją wnętrza – zapraszam do współpracy.